PESTECH - Ultrazvukový Odpudzovač myší, potkanov a iných škodcov

58,80 €
S DPH
49 EUR bez DPH

Jedinečný a inovatívny zvukový a ultrazvukový odpudzovač hlodavcov a hmyzu.

Spoľahlivo odpudzuje myši, potkany, pavúky, šváby, mravce, termity, chrobáky, blchy, kliešte, roztoče, netopiere a iný hmyz, veveričky, medvedíky čistotné a škodcov pre domácnosť.

Automaticky meniaca sa frekvencia zvyšuje dodatočne vplyv a zabraňujú návyku zvierat.

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Jedinečný a inovatívny zvukový a ultrazvukový odpudzovač hlodavcov a hmyzu.

Spoľahlivo odpudzuje myši, potkany, pavúky, šváby, mravce, termity, chrobáky, blchy, kliešte, roztoče, netopiere a iný hmyz, veveričky, medvedíky čistotné a škodcov pre domácnosť.

Kombinuje 180° reproduktor s vertikálnymi vlnami na zvýšenie hladiny akustického tlaku a 260° dvojnásobne horizontálne reproduktory s vlnovou emisiou pre širokú projekciu zvukových vĺn. 

Automaticky meniaca sa frekvencia zvyšuje dodatočne vplyv a zabraňujú návyku zvierat.

Inovatívny dizajn 3D STEREO WAVE PESTREPELLER umožňuje vyplniť odpudivé vlny z chránených priestorov rovnomerne a dynamicky, aby sa dosiahla najlepšia ochrana proti škodcom. Väčšina škodcov a hmyzu bude vyhnaná z oblasti týmito viacsmernými stereofónnymi ultrazvukovými vlnami.

Zariadenie neruší žiadne elektronické zariadenia t.j. televízory, rádia, elektronické poplašné zariadenia proti požiaru, ohňom alebo dymu, detektory, kardiostimulátory, načúvacie prístroje alebo iné elektronické prístroje zariadení. Jednotka tiež nepoškodí rastliny. 

Vďaka jedinečnému hornému reproduktoru môžu byť zvukové vlny premietnuté zvisle a voľne odskakované zo stropu. Plus projekcia horizontálnych vĺn, kontrola škodcov s nulovým uhlom možno dosiahnuť efektívne. Zvukové vlny vysielané z 3D WAVE PESTREPELLER reagujú na nervy a sluchové systémy škodcov. Podráždené zvukové vlny môžu nútiť škodcov, aby sa vzdali zdroja potravy, vody a prístrešia.

Zariadenie je vybavené prepínačom prevádzkového režimu na zadnej strane jednotka, 3D STEREO WAVE PESTREPELLER pracuje v režime MODE: OFF / A / B / C. 

Prevádzkové režimy majú rôzne úseky frekvenčného rozsahu. Tento jedinečný dizajn uľahčuje univerzálne aplikácie odpudzovania škodcov. Maximálna účinnosť ochrany proti škodcom sa dá dosiahnuť nastavením správneho prevádzkového režimu ktorý ho náhodne mení.

Zariadenie môže chrániť trojrozmernú oblasť až do 1700 metrov kubických. Nechajte 3D STEREO WAVE PESTREPELLER pracovať 24 hodín vo dne i v noci a vytvoriť tak nepriaznivé prostredie pre škodcov, čím ostane priestor práve bez škodcov. Účinnosť odpudzovania škodcov možno dosiahnuť už za mesiac nepretržitej prevádzky.

(Naše skúsenosti vravia cca do 80m/2 zastavaná plocha) 

Plašič škodcov je napájaný 9V / DC 200 mA a je vhodný len pre suché vnútorné – interiérové priestory. Iné použitie ako je hore uvedené je zakázané, lebo môže poškodiť prístroj a tiež viesť k rizikám ako je skrat, požiar, atď.. 

Použitie je vhodné pre: Domov, Apartmán, Reštaurácia, Supermarket, Sklad, Garáž, Počítačová miestnosť, Podkrovie,  Kancelária,  Škola,  Skleník t.j. všetky vnútorné – interiérové priestory.

Ovplyvnené hlodavce: Myši, potkany, pavúky, šváby, mravce, termity, chrobáky, blchy, kliešte, roztoče, netopiere, iný hmyz, veveričky, medvedíky čistotné a škodcu pre domácnosť.

 • REŽIM A: ČERVENÁ LED - 30 - 45 kHz
 • REŽIM B: ZELENÁ LED - 21-33 kHz
 • REŽIM C: MODRÁ LED - 13 - 23 kHz

UPOZORNENIE:

 • Neumiestňujte jednotku na koberce, za nábytok, závesy, mäkké predmety, pretože pohlcujú zvukové vlny.
 • Zabráňte kontaktu zariadenia s vodou alebo inými tekutinami.
 • Nainštalujte zariadenie na správne miesto pre najlepšiu cestu ultrazvukových vĺn a odrážanie v ochrannom pásme.
 • Účinnosť odpudzovania škodcov sa dá dosiahnuť v priebehu 2 – 4 týždňov.
 • Nepochybne však vajíčka a larvy zostávajú v priestore. Inkubácia bude pokračovať a nová generácia sa ešte vyliahne. Môžete si taktiež všimnúť zvýšenie aktivity hmyzu. 
 • POZOR! Pre ľudí, ktorí sú citliví na rezonanciu zvuk vytvoreného zariadením, doma s domácimi miláčikmi, ako sú psy a pokiaľ ide o mačky, navrhuje sa prepnúť prepínač režimu na režim „A“.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 • Rozmery: 117 mm (priemer) x 75 mm (H)
 • Hmotnosť: 100 g (iba hlavná jednotka)
 • Zdroj: striedavý sieťový adaptér, 100-240VAC
 • Výstup: 9VDC 200 mA
 • Možnosť dokúpenia DC meniča pre napájanie s autobatérie 13,5V, na externú batériu zariadenie pracuje aj celé mesiace 
 • Frekvenčný rozsah: 13 KHz - 45 KHz (približne)
 • Prevádzkové režimy: OFF / A / B / C
 • Účinný rozsah: až 1700 m³ bez prekážok
 • Napájací zdroj: AC adaptér Switchinh, 100-240 VAC
 • Výstup: 9 V. DC 200 mA

OBSLUHA:

Nezatvárajte nikdy zvieratá v priestore, kde prevádzkujete tento plašič, lebo inak to môže byť klasifikované ako týranie zvierat! 

Nechajte zvieratám možnosť úniku! (resp. vyplašenia z interiéru.)

Laboratórne testy realizované výrobcom preukázali, že ultrazvukové vlny pôsobia veľmi nepríjemne pre nervový systém všetkých druhov hlodavcov a škodcov. Vysoko výkonný akustický tlak je mimo rozsahu počuteľnosti pre ľudí a väčšinu domácich zvierat ako psy, mačky, ryby, vtáky a domáce úžitkové zvieratá, ďalej výrobok nespôsobuje rušenie televízneho a rozhlasového vysielania, elektronické poplašné zariadenia, detektory dymu a ohňa a ďalších elektrických zariadení.

Plašič možno pripojiť kedykoľvek. Účinnosť zariadenia je viditeľná po niekoľkých dňoch. 

Hlodavce a hmyz budú opúšťať obsadenú oblasť v interiéroch.

Po nejakej dobe sa môžu objaviť nový škodcovia, pretože zariadenie nemá vplyv na vajíčka a larvy. Preto prístroj zapojte opakovane. 

Po 4-6 týždňoch, bude podľa výrobcu izba kompletne vyčistená od škodcov.

Pre zvýšenie efektívnosti odporúčame, aby bol prístroj zapojený - funkčný po celý rok, vo dne aj v noci. Spotreba energie je extrémne malá.

Pre zmenu napájania plašiča s auto akumulátora 13,5V ( auto batéria ) nás prosím kontaktujte. K dispozícii máme menič pre napájanie 13,5V – 9V (1A) Postačuje aj staršia autobatéria, ale funkčná, v pohode vydrží napájanie aj pol roka pri nepretržitej prevádzke.  

Profesionálny prístroj s 3D priestorovým vyžarovaním ultrazvuku. Je vhodný do miest, kde potrebujete chrániť celý priestor a nie len podlahu. Ultrazvuk sa vďaka 3D reproduktorom veľmi efektívne šíri a kompletne vyplní chránený priestor. Akustický tlak 160 dB. Najlepšie odpudzovač na trhu.

Myši, potkany, krysy, kuny, lasice, tchora, veveričky, zajace, srnky, mačky, psy, vtáky, netopiere.

Vďaka prelaďované frekvenciu siahajúci od 13 do 45 kHz pôsobí prístroj aj na:

Pavúky, ploštice, šváby, mravce, termitmi, blchy, kliešte, roztoče a ostatné hmyz.

Popis prístroja

3D Stereo ultrazvukový odpudzovač škodcov a hmyzu s dosahom až 1700 m3 ktorý udáva výrobca ( reálne cca 80m/2). Jedná sa o nový patentovaný výrobok, ktorý je navrhnutý ako 3D všesmerový odpudzovač škodcov.

Prístroj je konštruovaný tak, že automaticky mení svoju frekvenciu v rozsahu od 13 KHz do 45 KHz a tým zvyšuje účinnosť a zabraňuje živočíchom si na zvuk zvyknúť. 3D reproduktory vysielajú tón v uhle 260 ° horizontálne a 180 ° vertikálne - tento prístroj nemá mŕtve uhly pri vyžarovanie ultrazvuku.

Vďaka 3D vyžarovanie ultrazvuku vzniká chránenie priestor až 1700 m3, kde sa škodcovia vďaka premenné frekvencii a 3D vyžarovanie nebudú vyskytovať.

Myš, krysa, potkan, kuna, lasička, mačka, vták alebo pes a väčšina hmyzu nezostane v chránenom priestore, ale z tohto priestoru odíde. Do chránenej oblasti sa už nebudú noví škodcovia sťahovať.

Prístroj disponuje 4 prevádzkovými režimami, ktoré si popíšeme v nasledujúcej časti.

Opis prevádzkových režimov:

Režim OFF: Vypnuté zariadenie

Režim A: 30-45 KHz
Univerzálne použitie proti hmyzu, ako sú pavúky, blchy, kliešte, ploštice, roztoče, šváby - prístroj odpudzuje pomocou ultrazvuku a červená LED indikuje riadnu prevádzku - je spustené vyššia frekvenčné pásmo, ktoré pôsobia na hmyz i netopiere. V prevádzke sú všetky 3 reproduktormi a vytvára sa 3D efekt odpudzovanie škodcov s dosahom 1700 m3. TENTO REŽIM ĽUDSKÉ UCHO nevníma A JE MOŽNÉ HO POUŽIŤ Aj v spálňach PROTI HMYZU.

Režim B: 20-33 KHz
Najčastejšie použitie pre odpudzovanie škodcov ako sú myši, potkany, krysy, kuny, lasice, veveričky, netopiere. Ultrazvukové vlny sú emitované v rozsahu od 20 KHz do 33 KHz a zelená LED indikuje riadnu prevádzku. V tomto režime funguje prístroj v ultrazvukovom pásme, v prevádzke sú všetky 3 reproduktormi a vytvára sa 3D efekt odpudzovanie škodcov s dosahom 1700 m3. TENTO REŽIM ĽUDSKÉ UCHO nevníma A JE MOŽNÉ PRÍSTROJ POUŽIŤ KDEKOĽVEK V DOME.

Režim C: 13-24 KHz
Zvukovo-ULTRAZVUKOVÝ REŽIM v sebe spája zvukové ultrazvukové vlny. Ide tiež o kontrolný režim, ktorý tiež detekuje správnu funkciu prístroja. Detekuje modrá dióda - V tomto režime fungujú všetky 3 reproduktory v ultrazvukovom a zvukovom pásme a vytvára sa 3D efekt odpudzovanie škodcov s dosahom 1700 m3. (V tomto režime je PRÍSTROJ PRE ĽUDSKÉ UCHO ČIASTOČNE počuteľné) PRÍSTROJ TAKTO odpudzuje: myši, potkany, krysy, kuny, lasice, veveričky, psy, mačky, vtáky, netopiere.

Pre vonkajšie priestory možno prístroj POUŽIŤ AK BUDE umiestnené v miestach, KDE BUDE CHRÁNENÝ PROTI DAŽĎU A VLHKOSTI.

Nezávislý laboratórny výskum ukázal, že ultrazvukový signál útočí na sluchový a nervový systém vyššie uvedených škodcov čo im spôsobuje obrovský stres, nepokoj a nepohodlie. Škodcovia opúšťajú svoje teritórium, zásoby potravy a viac sa nevyskytujú na takto chránenom mieste.

Tieto vysoko intenzívne ultrazvukové vlny sú mimo dosluchu rozsahu ľudského ucha, človek je nevníma a nie sú pre človeka škodlivé.

3D STEREO ULTRAZVUKOVÝ odpudzovač nezasahuje do TV signálu a neruší televíziu, rádio, elektronické poplašné zariadenia proti vlámaniu, požiaru alebo detektory dymu, kardiostimulátory, alebo iné elektronické zariadenia. Zariadenie nemá škodlivý vplyv na domáci ani vonkajšie rastliny.

UMIESTNENIE

V prípade použitia vo vnútri objektov, je najvhodnejšie umiestnenie odpudzovače v miestach kadiaľ sa škodcovia dostávajú do objektu, pokiaľ to nie je zrejmé, odpudzovač umiestnite v rohu chránenej miestnosti, s nasmerovaním predných reproduktorov prístroja na protiľahlý roh. V prípade použitia vo vonkajšom prostredí sa orientujte podľa uvedeného dosahu a uhla záberu uvedeného v technických údajoch. Odpudzovač je vhodné ponechať v chode aj potom, čo škodcami chránený priestor opustí a to z dôvodu ich možného návratu. Zastavanosť priestoru predmety môže znížiť dosah prístroja.

Univerzálne použitie proti hmyzu, ako sú blchy, kliešť, ploštice, šváby - prístroj odpudzuje pomocou ultrazvuku a červená LED indikuje riadnu prevádzku - je spustené vyššia frekvenčné pásmo, ktoré pôsobia na hmyz a netopiere. V prevádzke sú všetky 3 reproduktormi a vytvára sa 3D efekt odpudzovanie škodcov s dosahom 1700 m3. TENTO REŽIM ĽUDSKÉ UCHO nevníma A JE MOŽNÉ HO POUŽIŤ Aj v spálňach PROTI HMYZU.

KDE VŠADE MÔŽEME 3D ULTRAZVUKOVÝ odpudzovač POUŽIŤ?

Domy - Pôdy - Byty - Reštaurácia - Továrne - Supermarkety - Obchody - Sklady - Garáže - Počítačové učebne - Podkrovie - Kancelárie - Školy - Pôdy - Skleníky - Stodoly - ďalej všetky vnútorné priestory.

Pre vonkajšie priestory možno prístroj POUŽIŤ IBA AK BUDE umiestnené v miestach, KDE BUDE CHRÁNENÝ PROTI DAŽĎU A VLHKOSTI, KTORÁ SA DO PRÍSTROJA NESMIE DOSTAŤ

UPOZORNENIE

Generovaný signál má veľmi silný odpudzujúci účinok na rôzne druhy škodcov, avšak nie vždy je možné dosiahnuť optimálne výsledky pri odpudzovanie. Niektoré dôvody uvádzame tu:

• Škodcovia majú v priestore s odpudzovačom, alebo v jeho okolí ukrytá mláďatá, a tieto nie sú ochotná opustiť.

• V čase veľkého nedostatku potravy, kedy sú škodcovia schopní dohľadať potravu aj v priestore chránenom odpudzovačom. Je potrebné si uvedomiť, že škodca si pravdepodobne vyberie radšej stresujúci zážitok zo signálu odpudzovače, než "smrť v dôsledku hladu".

• Škodca môže trpieť vrodenou, alebo získanou vadou sluchu. V tomto prípade môže byť voči signálu odpudzovače imúnna.

• Dodávateľ nezodpovedá za prípadné škody na majetku a zdraví spôsobenej škodcami v priebehu použitia odpudzovače!

Žiadny ultrazvukový odpudzovač nie je tak silný, aby ultrazvuk prestupoval múrov. Od pevných prekážok sa ultrazvuk odráža a pomocou odrazov sa šíri ďalej.

723
226 položky

Tabuľka dát

Umiestnenie
Vnútorné
Napájanie
Z elektrickej siete 230V

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

PESTECH - Ultrazvukový Odpudzovač myší, potkanov a iných škodcov

Jedinečný a inovatívny zvukový a ultrazvukový odpudzovač hlodavcov a hmyzu.

Spoľahlivo odpudzuje myši, potkany, pavúky, šváby, mravce, termity, chrobáky, blchy, kliešte, roztoče, netopiere a iný hmyz, veveričky, medvedíky čistotné a škodcov pre domácnosť.

Automaticky meniaca sa frekvencia zvyšuje dodatočne vplyv a zabraňujú návyku zvierat.

Napísať recenziu