Frekvenčný ultrazvukový odpudzovač myší, Mouse Repeller - A339-8

29,00 €
S DPH
24.166667 EUR bez DPH

Frekvenčný ultrazvukový odpudzovač myší, potkanov, švábov, bĺch, múch, cvrčkov a mnoho ďalších.

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Frekvenčný ultrazvukový odpudzovač myší, Mouse Repeller - A339-838 – 1x repro

Ultrazvukové myš Repeller je účinná taktiež na plašenie myši, potkany, šváby, blchy, muchy, cvrčky, sliverfish, waterbugs, mole, a účinkuje v menšej miere aj na mravce, väčšinu ďalších spoločných škodcov. Jeho účinná plocha je až 25m/3.

Laboratórne výskumy ukázali , ultrazvukové zvukové vlny útočia na sluchový a nervový systém väčšiny bežných škodcov , ktoré ich spôsobujú bolesť a nepohodlie...

160 riadených decibelov pre tieto živočíchy znamená sa vzdať zdroja potravín, vody a prístrešia a núti sa presúvať ďalej. Tieto vysoko intenzívne zvukové vlny sú mimo rozsahu sluchu ľudí a väčšina domácich zvierat , ako sú psy , mačky, vtáky a hospodárske zvieratá. Takže daná technológia neškodí mačkám, rybám, vtákom a hospodárskym zvieratám. 

Frekvenčný ultrazvukový myš Repeller nebude zasahovať do rádií, elektronických poplašných systémov, požiarnych detektorov alebo detektory dymu , kardiostimulátory , audiofóny alebo iné elektronické zariadenie .

Frekvenčný konverzie Ultrazvukové vlny myš Repeller taktiež nepoškodzuje rastliny.

1. . CE , ROHS

2. . Materiál : ABS

3. . Napájanie : 230V AC

4. Frekvencia :20 - 65kHz

Design Patent č : ZL 201030270000,6

CHARAKTER :

Účinne chráni oblasť merania 30m/3. Po zapojení si všimnete malý červený LED indikator Frequency Conversion ak svieti zariadenie pracuje správne. Zariadenie obsahuje aj tlačítko " S " TEST Unikátny testovacie tlačidlo na zadnom paneli, kde sa kmitočet prepne do počuteľného pásma, môžete si otestovať aj výkon zariadenia.  Pri prevádzke prenikavá siréna - ako ultrazvuk produkuje silné ultrazvukové vlny ktoré sa vyžarujú trvale. 

Frekvenčný ultrazvukové myš Repeller automaticky generuje ultrazvukové vlny v rozsahu 20.000 Hz až 65000 Hz, nastavovacia skrutka – potenciometer umožňuje regulovať rýchlosť tohto generovania meniť, aby sa zabránilo prípadnému zvyknutiu - imunity zhodného rýchlostného posuvu.

POUŽITIE :

Zariadenie sa zapne automaticky, po pripojení sieťové kábla 230V.

Pri prvej inštalácii frekvenčnú konverziu Ultrazvukové myš Repeller otočte gombík – potenciometer  úplne vľavo alebo vpravo. Každý mesiac , alebo v rôznom období, zatočte gombíkom len trochu v opačnom smere.

Jedným stlačením testovacieho tlačidla pred a po úprave Vám zariadenie umožňuje počuť nepatrný rozdiel v rýchlosti posuvu kmitočtu. 

V čase 4-6 týždne od zapojenia by malo byť škodcov rozhodne menej, ale ja tak nechajte prístroj pripojený na celý rok, deň a noc.

UPOZORNENIE :

Zariadenie nezakrývajte ani ho nepokladajte na plochy pokrytom kobercom , za závesy , nábytok alebo iné mäkké predmety, tieto predmety by absorbovali zvukové vlny.

Nedávate si zariadenie k uchu, ani pri prevádzke, ani pri vykonávaní test kontroly. Nepoužívajte prístroj vonku na daždi a vlhkosti, alebo nechajte prístroj prísť do styku s vodou.

838
22 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

Frekvenčný ultrazvukový odpudzovač myší, Mouse Repeller - A339-8

Frekvenčný ultrazvukový odpudzovač myší, potkanov, švábov, bĺch, múch, cvrčkov a mnoho ďalších.

Napísať recenziu