SKRYTÁ KAMERA V SUPER HODINÁCH K561 MULTIFUNCTION CLOCK

166,80 €
S DPH
139 EUR bez DPH

Tento produkt v sebe zahŕňa skvelý design a multifunkčnosť. Hodiny sa dajú nastaviť na 2 formáty času. 24-hodinový a 12-hodinový, podľa toho, aký používateľovi vyhovuje. Ďalej majú možnosť nastaviť dátum (rok, mesiac, deň), budík, ktorý príjemne budí a v neposlednom rade skvelú multifunkčnú kameru.

Tento produkt môžete, vďaka jeho nenápadnosti a šikovnosti umiestniť takmer kdekoľvek. 

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Set slúži na monitorovanie objektu – kancelárie, bytu. Ale aj ako webová kamera po pripojení k PC.

Tento produkt v sebe zahŕňa skvelý design a multifunkčnosť. Hodiny sa dajú nastaviť na 2 formáty času. 24-hodinový a 12-hodinový, podľa toho, aký používateľovi vyhovuje. Ďalej majú možnsť nastaviť dátum (rok, mesiac, deň), budík, ktorý príjemne budí a v neposlednom rade skvelu multifunkčnú kameru.

Tento produkt môžete, vďaka jeho nenápadnossti a šikovnosti umiestniť takmer kdekoľvek. 

Prístroj má vzhľad digitálnych hodín. Vďaka tomu splynie v každom prostredí. Tento univerzálny set slúži na monitorovanie objektu – kancelárie, bytu. Ale aj ako webová kamera po pripojení k PC. Monitorovanie je zabezpečené objektívom s rozlíšením 640x480p. Dáta sa ukladajú vo formáte AVI na microSD kartu, ktorá je podporovaná do veľkosti až 32GB. O napájanie sa starajú batérie s celkovou kapacitou 4800mAh a tie umožňujú nahrávanie videa až do 16 hodín nahrávanie zvuku až do 25 hodín a nabíjajú sa asi 8 hodín. 1GB záznamu má približne až 40 minút. Po zaplnení pamäťovej karty sa záznam uloží a nahrávanie automaticky ukončí.

Vzdialenosť, do ktorej dokážete toto zariadenie ovládať je až 18 metrov a plocha, ktorú dokáže snímať mikrofón je až 40m2. Pri funkcii detegovania pohybu, zariadenie pri pohybe začne zaznamenávať záznam súvisle bez zastavenia (ukladá sa po trojminútových intervaloch) až kým ho nevypnete, nevybijú sa batérie alebo sa nezaplní pamäťová karta. Po pripojení zariadenia do elektrickej siete nie je možné nahrávanie ani zhotovovanie fotografii.

Funkcie zariadenia
• Zobrazenie času, dňa, mesiaca, roka.

• Nastavenie alarmu.

• Funkcia „voice talk“, po stlačení tlačidla zariadenie prečíta aktuálny čas.

• Prirodzený tón melódie alarmu.

Pred použitím:
1. Odstráňte fólie zo zariadenia a príslušenstva.

2. Odstráňte zadný kryt a vyberte batérie. Ak sa tu nachádzajú, odstráňte kryty z batérií. Po vložení batérií, by malo zariadenie začať fungovať.

3. Pripojte zariadenie do nabíjačky a nabíjajte, kým nebude zariadenie plne nabité.

Nastavenie základných funkcií
1. Nastavenie času

a. Na nastavenie času stlačte tlačidlo SET, displej ukáže rok (2010, 2011) a nastavte správny rok pomocou tlačidiel UP, DOWN.

b. Stlačte znovu tlačidlo SET na nastavenie mesiaca, potom dňa, hodin a minút pomocou UP, DOWN. Medzi jednotlivými zložkami prepínate pomocou SET.

c. Keď nastavíte všetky nastavenia, stlačte tlačidlo MODE na vypnutie módu nastavení a displej ukáže čas, ktorý ste nastavili.

2. Nastavenie alarmu

a. Stlačte tlačidlo MODE na vstup do nastavení alarmu a displej zobrazí „--:--“

b. Stlačte tlačidlo SET na nastavenie hodiny, 2. krát na nastavenie minúty, 3. krát na nastavenie času oneskorenia opakovania (1 – 60min), 4. krát pre nastavenie melódie (melódiu vyberáte pomocou tlačidiel UP, DOWN).

c. Stlačte tlačidlo MODE pre ukončenie nastavenia a displej ukáže aktuálny čas.

d. V móde alarm stlačte tlačidlo UP pre zapnutie, alebo vypnutie tejto funkcie.

e. Stlačením tlačidla MODE sa vrátite naspäť k aktuálnemu času.

3. V móde aktuálneho času stlačte tlačidlo UP na prepnutie medzi 12 a 24 hodinovým módom. Stlačte tlačidlo DOWN na prepnutie medzi °C a °F.

4. Prečítanie času – v móde aktuálneho času, stlačte tlačidlo TALK pre prečítanie aktuálneho času.

5. Stlačte tlačidlo TIME na nastavenie prehrávania prirodzeného zvuku (10-60 minút).

6. Stlačte tlačidlo TALK a držte ho 3 sekundy pre prehrávanie prirodzeného zvuku. Program si bude odpočítavať čas. Stlačte tlačidlo TALK pre pauzu a prehratie. Tlačidlom MODE prehrávanie ukončíte.

atď...

561
2 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

SKRYTÁ KAMERA V SUPER HODINÁCH K561 MULTIFUNCTION CLOCK

Tento produkt v sebe zahŕňa skvelý design a multifunkčnosť. Hodiny sa dajú nastaviť na 2 formáty času. 24-hodinový a 12-hodinový, podľa toho, aký používateľovi vyhovuje. Ďalej majú možnosť nastaviť dátum (rok, mesiac, deň), budík, ktorý príjemne budí a v neposlednom rade skvelú multifunkčnú kameru.

Tento produkt môžete, vďaka jeho nenápadnosti a šikovnosti umiestniť takmer kdekoľvek. 

Napísať recenziu